قرض كردن معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی

قرض كردن: معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی مشاغل خانگی پشتیبانی صنعتگر صنایع دستی مشاغل خانگی

نتیجه تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در مجلس اعلام می‌شود

عضو هیات تحقیق و تفحص از کلوب های پرسپولیس و استقلال می‌گوید نتیجه تحقیق و تفحص از این دو کلوب در مجلس شورای اسلامی اعلام می‌شود.  ن..

ادامه مطلب

شروع راه سخت در دیداری ساده ، پیروزی تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که در بیست و یکمین دوره مسابقه های جام جهانی کار سخت و دشواری را برابر تیم های همگروه دارد، در دیداری تدارکاتی برا..

ادامه مطلب

گزینش کرانچار دور ریختن پول مملکت است / عزیزی

بازیکن سابق تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 98 از گزینش کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید ابراز نارضایتی کرد. عزیزی: گزینش کرانچار دور..

ادامه مطلب

۱۰ موفقیت بزرگ مسی

مهاجم آرژانتینی موفقیت‌های زیادی کسب کرده است که می‌توان او را جزو بهترین‌های تاریخ دنیا فوتبال دانست. ۱۰ موفقیت بزرگ مسی عبارات مهم : ار..

ادامه مطلب

واکنش همسر علیپور به جدایی وی از پرسپولیس

به گزارش برنا، در چند روز گذشته خبرهای بسیاری راجع به جدایی علی علیپور، مهاجم مازنی تیم فوتبال پرسپولیس، به گوش رسید ولی همسر این بازیکن در صفحه مجازی ..

ادامه مطلب

شب استعفای منصوریان در منزل او چه گذشت؟

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با ذوب آهن استعفای خود را رسما اعلام کرد. تیم او در آخر هفته هفتم لیگ برتر، با 5 امتیاز در..

ادامه مطلب

آقای روحانی تا رییس جمهورید، قدر این مردم را بدانید / قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید با وجود این که فقط ۹ بازی به آخر لیگ مانده است بازیکنانش تنها ۳۰ درصد از قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند. قلعه نویی: آق..

ادامه مطلب

تصویر + تصادف شدید آگوئرو در هلند

مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی دچار سانحه رانندگی شد و نزدیک بود که جان خود را از دست دهد. تصادف شدید آگوئرو در هلند + عکس عبارات مهم : اسکای ..

ادامه مطلب