قرض كردن معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی

قرض كردن: معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی مشاغل خانگی پشتیبانی صنعتگر صنایع دستی مشاغل خانگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شروع راه سخت در دیداری ساده ، پیروزی تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که در بیست و یکمین دوره مسابقه های جام جهانی کار سخت و دشواری را برابر تیم های همگروه دارد، در دیداری تدارکاتی برابر تیم ازبکس

شروع راه سخت در دیداری ساده ، پیروزی تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان

پیروزی تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان/ شروع راه سخت در دیداری آسان

عبارات مهم : ایران

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که در بیست و یکمین دوره مسابقه های جام جهانی کار سخت و دشواری را برابر تیم های همگروه دارد، در دیداری تدارکاتی برابر تیم ازبکستان به برتری رسید.

به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که خود را جهت حضور در بیست و یکمین دوره مسابقه های جام جهانی آماده می کند، از ساعت ۲۱ امروز شنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی ازبکستان رفت که این بازی با برتری یک بر صفر شاگردان کی روش به آخر رسید. روزبه چشمی(۱۶) جهت کشور عزیزمان ایران گل زد.

شروع راه سخت در دیداری ساده ، پیروزی تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان

در این بازی که در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران و با حضور بیش از ۲۰ هزار تماشاگر برگزار شد امیر عابدزاده، وریا غفوری، محمدرضا خانزاده، سید مجید حسینی، علی قلی زاده، روزبه چشمی، کریم انصاریفرد، احسان حاج صفی، مهدی ترابی، رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی از ابتدا جهت تیم ملی به میدان رفتند.

ملی پوشان کشورمان در نیمه اول بازی آرام و با احتیاطی را در دستور کار داشتند و به واسطه اینکه هنوز هماهنگی مورد نیاز را با هم ندارند فوتبال کندی را به نمایش گذاشتند ولی تلاش کردند غلط های فردی نداشته باشند.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران که در بیست و یکمین دوره مسابقه های جام جهانی کار سخت و دشواری را برابر تیم های همگروه دارد، در دیداری تدارکاتی برابر تیم ازبکس

با این حال در دقیقه ۱۶ این دیدار روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال موفق شد نخستین گل خود جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران را وارد دروازه ازبکستان کند. ملی پوشان کشور عزیزمان ایران در ادامه تلاش در حفظ گل زده داشتند و توپ را در مناطق متفاوت زمین به گردش درآوردند.

در دقیقه نهایی نیمه اول ارسال خوب علی قلی نژاد می توانست گل دوم را جهت کشور عزیزمان ایران به همراه داشته باشد ولی کریم انصاریفرد جهت زدن ضربه نهایی کمی دیر به توپ رسید تا نیمه اول با همان تک گل روزبه چشمی به آخر برسد.

با شروع نیمه دوم تعویض های کارلوس کی روش شروع شد و بازیکنان مهم و باتجربه تر وارد میدان شدند. در نیمه دوم حسین حسینی جانشین عابدزاده شد و سیدجلال حسینی هم با ورود به زمین بازوبند کاپیتانی را به بازو بست. در ادامه هم سایر نفرات مهم وارد زمین شدند تا شاکله مهم تیم ملی تشکیل شود.

شروع راه سخت در دیداری ساده ، پیروزی تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان

هر چند در نیمه دوم تعویض های کی روش زیاد بود ولی ملی پوشان کشورمان نتوانستند دروازه تیم حریف را باز کنند. توپ اکثر دقایق در میانه میدان در جریان بود و در خط حمله مهدی ترابی و تا حدودی قلی زاده از سمت چپ حملاتی را روی دروازه ازبکستان پی ریزی کردند ولی در نهایت این بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود کشور عزیزمان ایران خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | ازبکستان | روزبه چشمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog