قرض كردن معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی

قرض كردن: معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی مشاغل خانگی پشتیبانی صنعتگر صنایع دستی مشاغل خانگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نتیجه تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در مجلس اعلام می‌شود

عضو هیات تحقیق و تفحص از کلوب های پرسپولیس و استقلال می‌گوید نتیجه تحقیق و تفحص از این دو کلوب در مجلس شورای اسلامی اعلام می‌شود. 

نتیجه تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در مجلس اعلام می‌شود

نتیجه تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در مجلس اعلام می شود

عبارات مهم : جوانان

عضو هیات تحقیق و تفحص از کلوب های پرسپولیس و استقلال می گوید نتیجه تحقیق و تفحص از این دو کلوب در مجلس شورای اسلامی اعلام می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو هیات تحقیق و تفحص از کلوب های پرسپولیس و استقلال بعد از نشست با مسعود سلطانی فر گفت: جلسه خوبی را با وزیر ورزش و جوانان در خصوص شروع تحقیق و تفحص از کلوب های فرهنگی ورزشی وابسته به این وزارتخانه برگزار کردیم و سلطانی فر قول هرگونه کمک و همکاری با این هیات را دادند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ایجاد فضایی آرام به منظور تحقیق و تفحص از دو کلوب پرطرفدار کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: امیدوارم در یک فضای آرام ظرف مدت شش ماه با توجه به اینکه افرادی از سوی کمیته تحقیق و تفحص در دو کلوب مستقر می شوند، عملکرد آنها در مدت ده سال که دوره های متفاوت مدیریتی را در بر می گیرد، بررسی شود.

نتیجه تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس در مجلس اعلام می‌شود

نماینده مردم فریمان، سرخس و بخش های احمد آباد و رضویه اطراف نحوه فعالیت این هیات توضیح داد: گزارش هایی که از مراجع متفاوت همچنین گروه های متفاوت مردم به ما برسد همراه با سایر گزارش هایی که قبلا دریافت کرده بودیم، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و ان شاءالله نتیجه این تحقیق و تفحص هم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.

این نماینده مجلس در پاسخ به سوالی اطراف نحوه اداره دو کلوب استقلال و پرسپولیس در طی یک سال گذشته بیان کرد: وزیر ورزش و جوانان گزارش خوبی از اداره دو کلوب به خاص در پرداخت بدهی های آن ها و دیونی که داشتند ارائه داد و امیدواریم بتوانیم این عملکردها را درست ارزیابی و منعکس کنیم.

عضو هیات تحقیق و تفحص از کلوب های پرسپولیس و استقلال می‌گوید نتیجه تحقیق و تفحص از این دو کلوب در مجلس شورای اسلامی اعلام می‌شود. 

او بزرگترین سرمایه این دو کلوب را اعتماد مردمی دانست و افزود: امیدوارم پرسشها مالی قبلی هم در طول وقت حل شود و ان شاءالله شفافیت بیشتری هم در عرصه کلوب داری رخ دهد تا به اعتماد مردم روز به روز افزوده شود.

واژه های کلیدی: جوانان | استقلال | پرسپولیس | مجلس شورای اسلامی | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog