قرض كردن معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی

قرض كردن: معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی مشاغل خانگی پشتیبانی صنعتگر صنایع دستی مشاغل خانگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شب استعفای منصوریان در منزل او چه گذشت؟

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با ذوب آهن استعفای خود را رسما اعلام کرد. تیم او در آخر هفته هفتم لیگ برتر، با 5 امتیاز در

شب استعفای منصوریان در منزل او چه گذشت؟

شب استعفای منصوریان در منزل او چه گذشت؟

عبارات مهم : همراه

علیرضا منصوریان بعد از بازی استقلال – ذوب آهن از سرمربیگری استقلال استعفا کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با ذوب آهن استعفای خود را رسما اعلام کرد. تیم او در آخر هفته هفتم لیگ برتر، با 5 امتیاز در انتهای جدول قرار داشت و به همین علت بعد از شعارهای هواداران تصمیم گرفت تا از سمت خود کناره گیری کند. منصوریان که در آخرین روزهای خردادماه سال 95 با استقبال چشمگیر هواداران و بعد از چند تجمع به سرمربی گری استقلال رسید، با گذشت 15 ماه و بعد از ضعیف ترین شروع تاریخ استقلال، با شعار هواداران ترجیح داد تا از حضور در کادرفنی آبی ها کناره گیری کند.

اما بعد از استعفای منصوریان، در منزل او چه گذشت؟ نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال از اتفاقات آن شب پرده برداشته و در مصاحبه ای که با تسنیم داشت گفت: شرایط بدی بود، تا قبل از آن همه چیز خوب پیش می رفت و حتی اشتباهاتی می شد و استقلال نتیجه های بدی می گرفت، هواداران صبر می کردند. منصوریان توقع داشت که هواداران باز هم صبر کنند. من به همراه بهتاش فریبا به منزل منصوریان رفته بودم و به او اصرار کردم که جا نزند و بماند، ولی او با همه این حرف ها بریده بود و توی ذوقش خورده بود.

شب استعفای منصوریان در منزل او چه گذشت؟

واژه های کلیدی: همراه | استقلال | استقلال | منصوریان | هواداران | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog