قرض كردن معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی

قرض كردن: معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی مشاغل خانگی پشتیبانی صنعتگر صنایع دستی مشاغل خانگی

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف زورگیر نیرومند هیکل در کلانتری

سرهنگ جهانشاه تیموری گفت: با شکایت شهروندان به دادسرای ناحیه 6 محلاتی، در خصوص دزدی و زورگیری های یک سارق نیرومند هیکل، پرونده این متهم به این کلانتری ارجاع شد

اعتراف زورگیر نیرومند هیکل در کلانتری

اعتراف زورگیر نیرومند هیکل در کلانتری

عبارات مهم : اعتراف

سرهنگ جهانشاه تیموری گفت: با شکایت شهروندان به دادسرای ناحیه 6 محلاتی، در خصوص دزدی و زورگیری های یک سارق نیرومند هیکل، پرونده این متهم به این کلانتری ارجاع شد و تیمی از ماموران این کلانتری وارد عمل شدند.

به گزارش میزان، سرهنگ جهانشاه تیموری راجع به جزییات دستگیری یک سارق نیرومند هیکل، گفت: با شکایت شهروندان به دادسرای ناحیه 6 محلاتی، در خصوص دزدی و زورگیری های یک سارق نیرومند هیکل، پرونده این متهم به این کلانتری ارجاع شد و تیمی از ماموران این کلانتری وارد عمل شدند.

وی افزود: شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران تجسس کلانتری قرار داده شد و با بررسی محل های دزدی و تحقیقات از مالباختگان در خصوص شیوه زورگیری، مشخصات و صورت فرضی متهم به دست آمد و در میان گشت های انتظامی توزیع شد.شب گذشته ماموران یکی از گشت های انتظامی در حین گشتزنی در خیابان نبرد این سارق را در حال زورگیری از یک شهروند مشاهده کرده و جهت دستگیری وی اقدام کردند.

اعتراف زورگیر نیرومند هیکل در کلانتری

تیموری تصریح کرد: ماموران، این متهم را هنگامی که با سلاح سرد یک شهروند را ترساندن کرده و در حال زورگیری از وی بود دستگیر کرده و به او وقت دزدی و یا فرار ندادند. همچنین متهم به جرم خود مبنی بر زورگیری و دزدی از شهروندان با ترساندن سلاح سرد اعتراف و همچنین به سه فقره دزدی به این شیوه در محدوده های شرق و جنوب شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران اقرار کرد.

واژه های کلیدی: اعتراف | دستگیری | زورگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog