قرض كردن معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی

قرض كردن: معرفی پرونده تسهیلات صنایع دستی مشاغل خانگی پشتیبانی صنعتگر صنایع دستی مشاغل خانگی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی صف انتظار فروش املاک کلنگی در‌ مناطق لوکس

با وجود انبوه فایل‌های کلنگی در دو منطقه لوکس شمال تهران، تعداد معاملات این گروه از املاک در مناطق یک و سه بسیار محدود است و آن‌گونه که مشاوران املاک می‌گویند،

صف انتظار فروش املاک کلنگی در‌ مناطق لوکس

صف انتظار فروش املاک کلنگی در مناطق لوکس

عبارات مهم : بازار

با وجود انبوه فایل های کلنگی در دو منطقه لوکس شمال تهران، تعداد معاملات این گروه از املاک در مناطق یک و سه بسیار محدود است و آن گونه که مشاوران املاک می گویند، در دو ماه اخیر سرمای بیش از پیش بر بازار کلنگی های این مناطق حاکم شده است هست.

به گزارش دنیای اقتصاد ، اگرچه میل به به ساخت وساز در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به سال گذشته و سال های پیش از آنکه بازار مسکن درگیر رکود عمیق بود، زیاد شده است و در نتیجه، رشد منفی آمار صدور پروانه ساختمانی متوقف شده است هست، ولی سازنده ها با درسی که از منزل های خالی و لوکس باقی مانده از دوره قبلی رونق مسکن گرفته اند، در ماه های اخیر میل به کمتری به ساخت وساز در مناطق لوکس نشان داده اند و همین عنوان باعث باقی ماندن فایل های کلنگی جهت ماه های پیاپی در صف انتظار فروش املاک بنگاه ها در مناطق لوکس شده است است.

دو منطقه لوکس پایتخت مشمول بر مناطق یک و سه در شمال شهر که پیش از رکود مسکن میزبان حجم انبوهی از ساخت وساز بودند، ظاهرا امسال با رغبت زیادی از سوی سازندگان روبه رو نیستند و آن گونه که مشاوران املاک می گویند، معامله منزل های کلنگی عرضه شده است در بازار بسیار کم شمار هست؛ به طوری که بعضا فایل های این گروه از املاک بیش از ۶ ماه در بنگاه ها باقی می ماند و مشتری واقعی ندارد.

صف انتظار فروش املاک کلنگی در‌ مناطق لوکس

برخی از واسطه های ملکی معتقدند عوض کردن تیم مدیریت شهری و مستقر شدن مدیرانی که از تکیه بر تراکم فروشی جهت کسب درآمد به وسیله شهرداری حذر دارند، میل به به ساخت وساز در مناطق یک و سه را با کم کردن مقطعی و موقتی روبه رو کرده است و احتمالا این اوضاع ادامه دار نخواهد بود؛ چراکه به هر حال با توجه به قیمت بالای آپارتمان های مسکونی در این مناطق، ساخت وساز حتی اگر با شاخصه هایی انجام شود که به لحاظ متریال و مصالح، به مختصات آپارتمان مصرفی نزدیک باشد، سود قابل قبولی عاید سازندگان خواهد کرد که نمی توانند جهت هر لحظه از آن چشم پوشی کنند.

مشاوران املاک یک علت دیگر ماندن فایل های کلنگی در لیست املاک فروشی جهت مدت طولانی را مشجر بودن بعضی از این املاک در دو منطقه خوش آب و هوای شمال شهر عنوان می کنند. زمین های بیش از ۱۰۰۰ مترمربع بسیاری در شمال شهر وجود دارد که واجد درخت هستند و همین عنوان استفاده از حداکثر عرصه ملک جهت ساخت وساز را با محدودیت هایی روبه رو می کند. هر چند مقررات شهری راجع به این محدودیت ها براق هست؛ ولی بعضی سازندگان به علت بی اطلاعی از شرح کامل مقررات، از خرید املاک کلنگی مشجر حتی اگر به عنوان «باغ» ثبت نشده باشند، ابا دارند.

با وجود انبوه فایل‌های کلنگی در دو منطقه لوکس شمال تهران، تعداد معاملات این گروه از املاک در مناطق یک و سه بسیار محدود است و آن‌گونه که مشاوران املاک می‌گویند،

واژه های کلیدی: بازار | خرید املاک کلنگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog